Ciepły montaż + badanie szczelności! Wydarzenie, jakiego jeszcze nie było!

Treść dodano: 05.05.2017

WINDMAR razem z Oknotest.pl i Mobilnym Laboratorium Techniki budowlanej zapraszają serdecznie wszystkich architektów, monterów oraz inwestorów na pierwszą w naszym kraju, otwartą prezentację montażu okien w warstwie ocieplenia w innowacyjnym systemie montażowym. Jej zwieńczenie stanowić będzie badanie przepuszczalności powietrza oraz wodoszczelności połączenia okna z ościeżem. To jedyna taka okazja, aby zapoznać się z unikalną techniką montażu i na własne oczy zobaczyć, jakie efekty można osiągnąć z jej pomocą. Tego nie można przegapić!

Montaż na najwyższym poziomie

Będzie się działo! Dom jednorodzinny wznoszony w nietypowej technologii ścian keramzybetonowych, technologia montażu w warstwie ocieplenia MOWO wraz z niesystemowym sposobem uszczelnienia połączeń, uszczelniacze zamiast folii, „ciepłe parametry EPS” o wyjątkowo dużej gęstości, a na koniec wisienka na torcie – surowy test oraz badanie jakości wykonania montażu w wykonaniu notyfikowanego laboratorium badawczego.

Wznoszony dom jednorodzinny w Bojano
Wznoszony dom jednorodzinny w Bojano

Jeżeli uda się nam spełnić wszystkie warunki badania, będziemy pierwszą firmą w naszym kraju, która zyska możliwość ubiegania się o rekomendację montażową Oknotest.pl zatwierdzoną przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej z siedzibą w Wałbrzychu.

Montaż bez żadnych tajemnic! Musicie to zobaczyć! WINDMAR zweryfikuje oraz potwierdzi swoje umiejętności montażowe, a osoby biorące udział w wydarzeniu zdobędą cenną wiedzę i doświadczenie, które w przyszłości będą mogli wykorzystać w codziennej praktyce. Zapraszamy na budowę w Bojano!

Adres budowy:
ul. Modrzewiowa (skrzyżowanie Modrzewiowej i Wrzosowej), 84-207 Bojano, gmina Szemud, powiat wejherowski, województwo pomorskie
Współrzędne GPS: 54*28’09,7”N 18*23’51,7”E
Data montażu: od 31.05.2017 do 02.06.2017
Data badania oraz testów szczelności: 02.06.2017

Ze względu na konieczność zachowania warunków bezpieczeństwa na placu budowy, prosimy o potwierdzenie udziału w wydarzeniu do dnia 25.05.17 – pisemnie, drogą elektroniczną na adres e-mail: windmar@windmar.pl lub telefonicznie pod numerem 600 – 984 – 991 lub 58 600 86 00.

Do zobaczenia na placu budowy!

przwiń do góry

Strona windmar.com.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu. Aby potwierdzić i zamknąć komunikat kliknij "x".

zamknij