WINDMAR z rekomendacją techniczną vortalu Oknotest.pl

Treść dodano: 02.02.2017

Z przyjemnością i dumą pragniemy poinformować, że w dniu 01 lutego 2017 firma WINDMAR otrzymała rekomendację techniczną vortalu Oknotest.pl. To duże wyróżnienie znaleźć się w elitarnej grupie 4 firm, które mogą pochwalić się takim osiągnięciem. Droga do rekomendacji nie była ani krótka, ani łatwa. Pracowaliśmy ponad 2 lata, aby sprostać wszystkim wymaganiom. W tym czasie uczestniczyliśmy w wielu intensywnych warsztatach szkoleniowych, a liczne audyty na placach budowy oraz w biurach handlowych w Tczewie i Chwaszczynie oceniały poziom kompetencji oraz umiejętność praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy.

Windmar - Firma Rekomendowana przez Oknotest.pl
Windmar - Firma Rekomendowana przez Oknotest.pl

Program Rekomendacji Technicznych Oknotest.pl nie jest łatwy, ale dzięki uczestnictwu w nim lepiej poznaliśmy wiele skomplikowanych zagadnień technicznych, a przede wszystkim polubiliśmy wyzwania, szczególnie te montażowe. Jako jedna z niewielu firm mieliśmy okazję wykonywać nadzorowane instalacje okien we wszystkich systemach montażu w warstwie ocieplenia. „Ciepły montaż”, MOWO, WINFRAMER, KiK nie są dla naszych monterów żadną tajemnicą, a dzięki Programowi wiemy teraz także, jak je stosować, aby inwestorzy uzyskiwali większe korzyści w postaci ograniczenia nakładów i strat energii.

Otrzymaną rekomendację traktujemy jako zobowiązanie do dalszego ciągłego rozwoju, do poszerzania zakresu i poziomu kompetencji handlowych i technicznych, dlatego udział firmy WINDMAR w Programie Rekomendacji Oknotest.pl będzie kontynuowany z pożytkiem dla naszych kontrahentów, inwestorów i partnerów oraz dla nas samych. 

przwiń do góry

Strona windmar.com.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu. Aby potwierdzić i zamknąć komunikat kliknij "x".

zamknij