O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „WINDMAR” – Marzena Żelechowska powstało 26 czerwca 2004. Siedzibą firmy jest Tczew. Jesteśmy Autoryzowanym Salonem Sprzedaży firmy VETREX. Zajmujemy się sprzedażą i montażem okien z PVC-U, drewna i aluminium oraz związanych z nimi akcesoriów; rolet, żaluzji, markiz, parapetów, a także niezbędnych w każdym budynku mieszkalnym lub użytkowym bram garażowych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Podstawowym terenem aktywności firmy „WINDMAR” jest przede wszystkim województwo Pomorskie oraz ościenne województwa: Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Wielkopolskie i Zachodnio-Pomorskie.

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Bytów, Chojnice, Człuchów, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Puck, Starogard Gdański, Sztum, Wejherowo, a przede wszystkim Tczew, to miasta, w których realizowaliśmy zlecenia naszych partnerów – inwestorów z Pomorza.

Dzięki wysokim kompetencjom w zakresie sprzedaży i montażu okien z powodzeniem realizujemy najtrudniejsze zadania związane z dostawami i instalacją konstrukcji okiennych w obiektach spełniających najwyższe wymagania w zakresie energooszczędności oparte o standardy NF 15 i NF 40 Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Z dumą informujemy, że firma „WINDMAR” w listopadzie roku 2012 była wykonawcą pierwszego w Polsce, a być może i pierwszego w Europie montażu okien w warstwie ocieplenia w budynku jednorodzinnym z zastosowaniem systemu MOWO. Do nas należy również palma pierwszeństwa w montażu drzwi balkonowych unoszono-przesuwnych HST w warstwie ocieplenia w tym systemie.

Asortyment produktów, które oferujemy i dostarczamy nabywcom pochodzi tylko i wyłącznie od sprawdzonych i uznanych na rynku producentów. Okna firm VETREX i POZBUD, uszczelnienia od TREMCO Illbruck, ISO-Chemie, SOUDAL, rolety, żaluzje i markizy od FAKRO, PORTOS, VELLO, bramy garażowe WIŚNIOWSKI, drzwi CAL, parapety WOLF, KOLSEN i BUDROMAT są gwarancją najwyższej jakości wyrobów.

Aby zapewnić inwestorom stały, najwyższy poziom jakości usług nasza działalność poddana została pod kontrolę niezależnych organizacji zewnętrznych. Firma „WINDMAR” uczestniczy w najbardziej wymagającym na rynku okien programie jakości jakim jest Program Rekomendacji Technicznych portalu OKNOTEST.PL.

Zapraszając Państwa do partnerskiej współpracy i odwiedzin naszych biur handlowych w Tczewie i Chwaszczynie chcemy byście pamiętali, że motto firmy „WINDMAR” brzmi:

„Nigdy nie podpiszemy się własną marką pod produktem lub usługą, która nie ma w sobie tego, co jest najlepsze w nas samych”.

P.H.U. „WINDMAR”
Marzena i Wojciech Żelechowscy