WINDMAR - Sprawdzona Firma

Treść dodano: 26.06.2023
WINDMAR - Sprawdzona Firma

Firma WINDMAR – OKNA POMORZA skończyła 19 lat. Nie za dużo, nie za mało, w sam raz tyle, by nabrać odpowiednich doświadczeń. Jedno z najważniejszych, wiąże się z przekonaniem, że w świecie rządzonym przez informacje i technologie, to relacje międzyludzkie są ważne i odgrywają istotną rolę w prowadzeniu własnego biznesu, a często bywają kluczem do sukcesu. Nie ważne kogo my znamy, ważne, kto chce poznać nas. Nie ważne co myślimy o innych, ważne co oni myślą o nas.

Sprzedaż i montaż okien, a tym zajmuje się nasza firma, to zajęcie niełatwe, ale ciekawe poprzez nieustanną zmienność zadań i sytuacji wynikających ze zróżnicowanych oczekiwań naszych klientów, którymi w głównej mierze są konsumenci.

Największą frajdę mamy wtedy, gdy nasze działania trafiają w punkt, gdy zadowolony z usługi inwestor z uśmiechem na twarzy mówi, że warto było nam zaufać i będzie polecał nasze produkty i usługi. A jeszcze lepiej, gdy nasze starania zostają dostrzeżone i pozytywnie ocenione przez zewnętrzne organizacje.

Właśnie otrzymaliśmy rekomendację i polecenie ze strony niezależnego i cenionego portalu Oknotest.pl. Kto produkuje, sprzedaje albo chce kupić okna z pewnością zetknął się z publikacjami portalu lub korzystał z informacji zawartych  na stronie internetowej www.oknotest.pl. Jesteśmy dumni z wyróżnienia i dziękujemy, bo to chyba pierwszy przypadek, w którym ten branżowy portal poleca usługi firmy handlowo-usługowej.

Zrobimy wszystko, by trzymać poziom i nie zawieść zaufania, zgodnie z naszą firmową dewizą, że nigdy nie podpiszemy się własną marką i własnymi nazwiskami pod produktem lub usługą, która nie ma w sobie tego, co jest najlepsze w nas samych.

W naszym biznesie, polecenia, to skarb. Warto o nie zabiegać, ale przede wszystkim warto wykonywać swoją pracę starannie i rzetelnie, by na nie zasłużyć. W ciągu 19 lat istnienia WINDMAR współpracował i obsłużył tysiące pomorskich inwestorów, wnosząc swój wkład w budowę setek małych, średnich i dużych domów jednorodzinnych oraz termomodernizację mieszkań.

Chcecie wiedzieć, co robimy, jak robimy i co o nas mówią klienci? Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym podsumowano naszą działalność. WINDMAR, to sprawdzona firma.

przwiń do góry

Strona windmar.com.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu. Aby potwierdzić i zamknąć komunikat kliknij "x".

zamknij