Garażowa brama rolowana RollMatic Hörmann

dla wygodnych i oszczędnych

Jeżeli macie w domu rolety na oknach, to… wiele już wiecie o konstrukcji i zaletach bramy rolowanej Hörmann RollMatic. Dzięki temu produktowi oszczędzacie miejsce zarówno w garażu, jak i przed nim. Nie zajmujecie sobie także powierzchni sufitu. Jeżeli nadproże garażu jest niewielkie, brama może być rolowana na zewnątrz! Profile skrzydła bramy RollMatic wykonane są z aluminium wypełnionego pianką PUR o podwyższonej gęstości.

Standardowym wyposażeniem bramy rolowanej jest autorski, nowoczesny napęd firmy Hörmann umieszczony na zewnątrz wału nawojowego. To rozwiązanie zdecydowanie ułatwia konserwację napędu ze zintegrowaną funkcją łagodnego rozruchu i zatrzymania. Praca bramy jest łagodna i spokojna. Efektywny mechanizm sprężyn naciągowych wspomaga działanie napędu automatycznego. Produkt posiada także funkcję otwierania ręcznego na wypadek awarii. Otwieranie awaryjne nie wymaga używania dodatkowych narzędzi lub korby. Przed niekontrolowanym opadnięciem zabezpiecza bramę podwójne prowadzenie liny, a mechanizm przeciążeniowy oraz wyrównanie sprężynowe pozwalają na rezygnację w tym typie bramy z zabezpieczeń krawędzi zamykającej.

Bramy rolowane RollMatic firmy Hörmann można uzbroić także w dwukierunkowy, bezpiecznie kodowany system sterowania radiowego BiSecur. System jest wyjątkowo odporny na próby zakłócania, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo wysyłanego sygnału i ogranicza możliwości nieuprawnionego kopiowania. W połączeniu z nadajnikiem HS 5 BS umożliwia zdalne sprawdzenie czy brama garażowa jest zamknięta. Dzięki nowej aplikacji system może być wykorzystywany przez smartfony i tablety.

Produkt poddawany jest próbom wytrzymałościowym, co zapewnia osiąganie i utrzymanie najwyżej jakości oraz pełnej zgodności z wymaganiami normy PN-EN 13241+A2:2016-10 Bramy -- Norma wyrobu -- Część 1: Wyroby bez właściwości dotyczących odporności ogniowej lub dymoszczelności. Dzięki rygorystycznej kontroli bramy RollMatic objęte są 10 letnią gwarancją jakości.

Zdjęcia prezentujące produkt (Garażowa brama rolowana RollMatic Hörmann) mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.

Podobne produkty